ANASAYFA   |   TESLİMAT ŞARTLARI   |   KİRALAMA KOŞULLARI   |   İLETİŞİM 

Kiralama Koşulları


 
 
Untitled 1
  ARAÇLARIMIZ
 

FİAT EGEA MANUEL

 

FİAT EGEA DİZEL OTOMATİKVİTES

 

FİAT EGEA CROSS DİZEL OTOMATİK VİTES

 

RENAULT MEGANE BENZİN OTOMATİK VİTES

 

VOLKSWAGEN PASSAT DİZEL OTOMATİK VİTES

 

NİSSAN qashqaiDUYURULAR
 
7 / 24 DESTEK
 
+90 532  396 83 75

Ehliyet ve Yaş
Tüm sınıflardaki araçlar için 25 yaş ve en az 3 yıllık yerli veya geçerli uluslararası ehliyete sahip olması gerekmektedir.

Aranan Koşullar
Kiralama yapacak olan müşterilerimizde öncelikle geçerli bir kredi kartı olması gerekmektedir.Firmalarda ise 1 yıllık faaliyet yeterlidir. Yıllık kiralamalarda ise banka teminat mektubu gereklidir.

Kiralama Süresi
En az 3 gündür. Haftalık 7 gün ,aylık kiralamalarda 30 gün üzerinden hesaplanır.

Fiyatlar
Fiyatlara yağlama, bakım, üçüncü şahıslara karşı (yasal poliçe sınırları içinde) sigorta garantisi dahildir. Yakıt kiralayana aittir. .

Ödeme
Kiralama anında toplam kira bedeli nakit yada geçerli bir kredi kartı ile tahsil edilir. En kısa kiralama 24 saat olup, gecikme halinde her ek saat için uygulanan ücretin 1/3 'ü alınır . Toplam 3 saati geçen gecikmeler ise tam gün olarak hesaplanır. Gerekli görülen bazı durumlarda depozito koşulu aranır.

Sigorta
Araçlar Kasko sigortası ile birlikte Karayolları Trafik Kanunları uyarınca mecburi Mali Mesuliyet Sigortası ile sigortalanmıştır. Kasko Sigortasından yararlanılması için herhangi bir kaza, hasar ya da çalınma durumunda kiracının aşağıdaki koşulları da yerine getirmesi zorunludur.

A) Kazanın olduğu yere en yakın yetkili makamdan ( Trafik Polisi, Jandarma vb. ) olayın oluş biçimini ayrıntılı olarak belirten bir Kaza raporu – Çalıntı Raporu alınarak Grand rent a car Ofisine en geç 24 saat içinde ihbar edilmelidir.

B) Kiracının Doktor raporu ile saptanmış engelleyici bir durumu yoksa kiracı kazayı anında haber vermesi gerekir. Kiracı her ne biçimde olursa olsun hasarlı araca müdahale etmemelidir.

C) Kiralayan, üçüncü kişilere zarar veren kazalar sonucu doğacak hukuki sorumluluğu, her araç için akdedilmiş ihtiyari mali mesuliyet ve kasko sigortası teminat hadleri dahilinde karşılanır. Bu teminatlar dışında kalan hukuki ve maddi talepleri kiracı karşılamakla yükümlü olacaktır.

D) Bütün Sigortalar Kira Sözleşmesinde belirtilen süre kapsamında geçerlidir.

E) Alkol ve uyuşturucu madde etkisi altında bulunan, geçerli ehliyete sahip olmayan, sözleşmede ismi bulunmayan ve taşınan mallardan kaynaklanan kazalardan doğrudan kiracı sorumludur.

F) Kiracı meydana gelebilecek hasarda yetkili makamın tutmuş olduğu kaza raporuna göre aracın servisde kalma günlerini ödemekle yükümlüdür. Eğer ek bir araç talep edilirse günlük kiralama bazından ücretlendirilir.

G) Araçlarda mevcut bulunan Sigortalar Cam kırılması, lastik yarılması, koltuk yanığı ve teyp teminatı içermemektedir.    

Teslim Alma-Bırakma
Araçların teslimi talep edildiğinde adrese yapılabilmektedir. Adres teslim etmede şehir içi teslimlerde ücret talep edilmez.

Trafik Cezaları ve HGS
Trafik cezaları, Otoyollar, Köprü Geçişleri ve kaçak geçişleri cezalı bedelleri ile birlikte müşteriye aittir. Araçların trafikçe alıkonulması durumunda bu süre kira süresine dahil edilir. 

Havaalanı Teslimleri
Havalimanı telim ve bırakmalarda özel fiyat uygulamalarında extra bir ücret talep edilmez, bilgi için ofisimizi arayınız. 

ARAÇLAR TÜRKİYE SINIRLARI DIŞINDA KULLANILAMAZ.
 

 

 
 
 
   
   
 
Online Ziyaretci: Web Tasarım : Net Tanıtım